Biedrība "Gaismas stars" Atbalsta grupa personām ar garīgās veselības traucējumiem un viņu tuviniekiem


Aktualitātes

Eiropa Parlamenta sēdē Cilvēkiem ar invaliditāti Briselē

Mūsu biedrības vadītāja Brigita Siliņa 06.12.2017. piedalījās Eiropa Parlamenta sēdē Cilvēkiem ar invaliditāti Briselē kopā Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizāciju "Sustento".

 
Vairāk

Pieredzes apmaiņa Sanktpēterburgā.

   
Biedrības “Gaismas stars” pārstāvji pieredzes apmaiņas ietvaros apmeklēja Sanktpēterburgas sabiedrisko invalīdu organizāciju “Sociālās rehabilitācijas klubs “Fēnikss””, kur tikās ar organizācijas vadītāju O.I.Rjabovu un kluba darbiniekiem un locekļiem, un Sanktpēterburgas P.P.Kaščenko psihiatrisko slimnīcu Nr.1, kur notika tikšanās ar Viskrievijas sabiedriskās invalīdu organizācijas "Jaunās iespējas" pārstāvi K.M.Gebel un citiem slimnīcas vadošajiem darbiniekiem. Biedrības “ Gaismas stars” pārstāvjus vizītes laikā pavadīja invalīdu labdarības organizācijas “Ņevas kluba māja” vadītāja V.A.Vorobjova, kuras vadītā organizācija sniedz atbalstu psihiatrijas pacientu tuviniekiem.Vairāk

Svētku noskaņās...

Tikko kā aizvadījām biedrības "Gaismas stars" 20 gadu jubileju ar izstādi "Portreti un pašportreti". 
Paldies visiem par klātbūtni mūsu svētkos! Paldies par smaidiem, gaišām domām, kopības sajūtu un līdzdalību, lai padarītu šo dienu īpašu.

 Vairāk

Garīgā veselība

Kas ir garīgā veselība, kurā brīdī mēs sākam runāt par garīgās veselības problēmām un kas ir garīgā saslimšana.
     
Šizofrēnijas saslimšana 

Šizofrēnija ir viena no izplatītākajām psihiskajām saslimšanām, kas ir šizofrēnija, kāda ir tās izcelsme un ārstēšana


 Pieredzes stāsti

Sadaļā atrodama cilvēku personīgā pieredze. Kā tas ir sadzīvot ar psihisku saslimšanu no tuvinieku puses, paša skatījumā un sabiedrības viedoklis.
 

Lasīt

 


Noderīga informācija

Gaismas Stars © 2012
Web izstrāde: Miljons IT